LG PH450UG
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Lichtopbrengst | 450 lm |
| Resolutie | 1280x720 |
| Contrast | 100.000 : 1 |
| Projectietechniek | DLP |
| Lichtopbrengst | 450 lm |
| Resolutie | 1280x720 |
| Contrast | 100.000 : 1 |
| Projectietechniek | DLP |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| 3D-weergave | |
| Short throw | |
| Afstandsbediening | |
| Kensington kabelslot |
| Beeldgrootte minimaal | 40 inch |
| Beeldgrootte maximaal | 80 inch |
| Projectieafstand minimaal | 1,32 m |
| Projectieafstand maximaal | 2,65 m |
| Levensduur lamp | 30.000 uur |
| D-Sub ingang | |
| DVI ingang | |
| Aantal DVI ingangen | 0 |
| HDMI ingang | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| S-Video ingang | |
| Netwerkaansluiting | |
| WiFi |
| Breedte | 13,21 cm |
| Diepte | 20,06 cm |
| Hoogte | 8,13 cm |
| Gewicht | 1.100 gram |
| Opgegeven stroomverbruik (standby) | 0,5 W |
| Opgegeven stroomverbruik (actief) | 55 W |
| Opgegeven geluidsproductie | 24 dB |
| SKU | PH450UG, LG PH450UG, PH450UG.AEU | |
| EAN | 8806087862508 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 november 2016 |