Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM
| Brandpuntsafstand (min.) | 70 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 200 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/2,8 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 70 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 200 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/2,8 |
| Diameter | 77 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Filtermaat | 77 mm |
| Gewicht | 1.480 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Vergroting | 0,21 x |
| Lenselementen | 23 |
| Lensgroepen | 19 |
| SKU | 3044C005AA, EF 70-200MM F2.8, 3044C005 | |
| EAN | 4549292118513 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 september 2018 |