Canon RF 16mm f/2.8 STM
| Brandpuntsafstand (max.) | 16 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 16 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diameter | 69,2 mm |
| Lengte | 40,1 mm |
| Filtermaat | 43 mm |
| Gewicht | 165 g |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Vergroting | 0,26 x |
| Lenselementen | 9 |
| Lensgroepen | 7 |
| SKU | 5051C005AA, 5051C005 | |
| EAN | 4549292186772 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 januari 2022 |