Lensbaby Velvet 56mm f/1.6 Lens for Fujifilm X
| Brandpuntsafstand (max.) | 56 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,6 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 56 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,6 |
| Diameter | 86 mm |
| Lengte | 85,3 mm |
| Gewicht | 410 g |
| Lenselementen | 4 |
| Lensgroepen | 3 |
| SKU | LBV56BF | |
| EAN | 0850366006181 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 maart 2016 |