Nikon AF-S 300mm f/4D IF-ED
| Brandpuntsafstand (min.) | 300 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 300 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 300 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 300 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diameter | 90 mm |
| Lengte | 300 mm |
| Filtermaat | 77 mm |
| Gewicht | 1.440 g |
| Lensbevestiging | Nikon FX |
| Vergroting | 0,27 x |
| Korste scherpstelafstand | 1,45 m |
| Lenselementen | 10 |
| Lensgroepen | 6 |
| SKU | JAA334DA, 1909 | |
| EAN | 0018208019090 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 augustus 2009 |