Nikon Z 24-120mm f/4 S-line Nikkor
| Brandpuntsafstand (min.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 120 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 120 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Diameter | 77 mm |
| Lengte | 118 mm |
| Filtermaat | 77 mm |
| Gewicht | 630 g |
| Lensbevestiging | Sony E |
| Lenselementen | 16 |
| Lensgroepen | 13 |
| SKU | JMA714DA | |
| EAN | 4960759906274 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 januari 2022 |