Pentax smc DA 35mm f/2.8 Macro Limited
| Brandpuntsafstand (min.) | 35 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 35 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/2,8 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 35 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 35 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/2,8 |
| Diameter | 46,5 mm |
| Lengte | 63 mm |
| Filtermaat | 49 mm |
| Gewicht | 215 g |
| Lensbevestiging | Pentax K |
| Vergroting | 1 x |
| Korste scherpstelafstand | 0,139 m |
| Lenselementen | 9 |
| Lensgroepen | 8 |
| Aantal diafragmalamellen | 9 |
| SKU | 21730 | |
| EAN | 0027075141209 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 december 2009 |