Samyang 100mm f/2.8 ED UMC (Micro 4/3)
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diameter | 73 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Filtermaat | 67 mm |
| Gewicht | 725 g |
| Lensbevestiging | Micro Four Thirds |
| Lenselementen | 15 |
| Lensgroepen | 12 |
| SKU | F1112309101, 1112309101 | |
| EAN | 8809298884185 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 september 2015 |