Samyang 100mm f/2.8 Macro Sony
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Lengte | 10 mm |
| Filtermaat | 67 mm |
| Gewicht | 715 g |
| Lensbevestiging | Sony A |
| Lenselementen | 15 |
| Lensgroepen | 12 |
| SKU | F1112305101, 1112305101 | |
| EAN | 8809298884123 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 oktober 2015 |