Samyang 100mm f/3.1 VDSLR Macro Sony E-Mount
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/3,1 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/32 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 100 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/3,1 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/32 |
| Lengte | 100 mm |
| Gewicht | 736 g |
| Lensbevestiging | Sony A |
| Lenselementen | 15 |
| Lensgroepen | 12 |
| SKU | 13100T1.5SE, F1312306101, 8809298884338, 7857 | |
| EAN | 8809298884338 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 10 maart 2017 |