Samyang 35mm f/1.4 Aspherical IF UMC (Sony)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (min.) | 35 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 35 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/1,4 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 35 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 35 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/1,4 |
| Diameter | 111 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Filtermaat | 77 mm |
| Gewicht | 660 g |
| Lensbevestiging | Sony A |
| Lenselementen | 12 |
| Lensgroepen | 10 |
| SKU | 8809298884307, 1400350103, 7647 | |
| EAN | 8809298884307 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 12 februari 2012 |