Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art (Nikon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (min.) | 18 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 35 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/1,8 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 18 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 35 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/1,8 |
| Diameter | 78 mm |
| Lengte | 121 mm |
| Filtermaat | 72 mm |
| Gewicht | 810 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Nikon DX |
| Lenselementen | 17 |
| Lensgroepen | 12 |
| Aantal diafragmalamellen | 9 |
| SKU | 210955, 0085126210557, 04002.210955 | |
| EAN | 0085126210557 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 30 juli 2013 |