Sigma 24-105mm f/4 DG OS HSM Art (Canon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (min.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 105 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/4 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 105 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/4 |
| Diameter | 88,6 mm |
| Lengte | 109,4 mm |
| Filtermaat | 82 mm |
| Gewicht | 885 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Lenselementen | 19 |
| Lensgroepen | 14 |
| SKU | 635954, 635-101, SI24105OSDGC, 04293.635954 | |
| EAN | 0085126635541 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 16 januari 2014 |