Sigma 56mm f/1.4 DC DN Contemporary MFT
| Brandpuntsafstand (max.) | 56 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/16 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (max.) | 56 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,4 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/16 |
| Diameter | 66,5 mm |
| Lengte | 59,5 mm |
| Filtermaat | 55 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Sony E |
| Vergroting | 7,4 x |
| Lenselementen | 10 |
| Lensgroepen | 6 |
| SKU | 351965, 07663.351963, 7662351965 | |
| EAN | 0085126351656 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 januari 2019 |