Sirui Nightwalker Series 24mm f/1.2 S35 Manual Focus Cine (SI-MS24E-B)
| Brandpuntsafstand (max.) | 24 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,2 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/16 |
| Brandpuntsafstand (max.) | 24 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/1,2 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/16 |
| Diameter | 79 mm |
| Lengte | 85,4 mm |
| Gewicht | 505 g |
| Lensbevestiging | Sony E |
| Lenselementen | 12 |
| Lensgroepen | 11 |
| SKU | SI-MS24E-B | |
| EAN | 6952060053622 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 augustus 2023 |