Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 Di II VC (Canon)
- Alle cameralenzen
-
Uitvoeringen
| Brandpuntsafstand (min.) | 18 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 200 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/14 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/6,3 |
| Beeldstabilisator |
| Brandpuntsafstand (min.) | 18 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 200 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/14 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/6,3 |
| Diameter | 75 mm |
| Lengte | 96,6 mm |
| Filtermaat | 62 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Beeldstabilisator | |
| Lensbevestiging | Canon EF |
| Vergroting | 4 x |
| Lenselementen | 16 |
| Lensgroepen | 14 |
| Aantal diafragmalamellen | 14 |
| SKU | B018E, B018 E | |
| EAN | 4960371005942 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 augustus 2015 |