Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 Sony FE
| Brandpuntsafstand (min.) | 28 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 75 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Brandpuntsafstand (min.) | 28 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 75 mm |
| Diafragma (uitgezoomd) | f/2,8 |
| Diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| Diameter | 67 mm |
| Lengte | 117,6 mm |
| Filtermaat | 67 mm |
| Gewicht | 540 g |
| Lensbevestiging | Sony E |
| Lenselementen | 17 |
| Lensgroepen | 15 |
| SKU | A063S, 7928755 | |
| EAN | 4960371006796 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 23 februari 2022 |