Acer GP.DCK11.003
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 2 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 2 |
| Afmeting - Breedte | 20,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,39 cm |
| Gewicht | 360 gram |
| SKU | GP.DCK11.003 | |
| EAN | 4710180498974 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 maart 2020 |