ACT AC7025
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Afmeting - Breedte | 12,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 96 gram |
| SKU | AC7025 | |
| EAN | 8716065447729 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 november 2020 |