ACT AC7041
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 1.3 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Afmeting - Breedte | 4,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 130 gram |
| SKU | AC7041, 8716065409291 | |
| EAN | 8716065409291 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 september 2019 |