ACT AC7047
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 2 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 3 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Grijs |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 2 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 3 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 18 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,8 cm |
| SKU | AC7047 | |
| EAN | 8716065506624 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 8 juli 2022 |