ACT AC7048
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 3 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 5 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 3 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 5 |
| Afmeting - Breedte | 25 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,1 cm |
| Gewicht | 0 gram |
| SKU | AC7048 | |
| EAN | 8716065506518 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 januari 2023 |