ACT AC7052
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Geheugenkaartlezer |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 12,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 116 gram |
| SKU | AC7052 | |
| EAN | 8716065437515 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 augustus 2020 |