Asus USB 3.0 HZ-3B
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 4 |
| Hostinterface | USB 3.0 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 4 |
| Afmeting - Breedte | 6,57 cm |
| Afmeting - Diepte | 33,56 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,41 cm |
| Gewicht | 290 gram |
| SKU | 90XB04AN-BDS000 | |
| EAN | 4712900725582 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 3 april 2018 |