Belkin INC007VFBK
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 3 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer | |
| LED-indicatoren |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 3 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Afmeting - Breedte | 8,22 cm |
| Afmeting - Diepte | 25 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,45 cm |
| Gewicht | 350 gram |
| SKU | INC007VFBK | |
| EAN | 0745883839407 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 september 2022 |