Club 3D CSV-1562
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 3 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| LAN Aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 3 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Afmeting - Breedte | 25 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,3 cm |
| Gewicht | 399 gram |
| SKU | CSV-1562 | |
| EAN | 8719214471293 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 juni 2019 |