HP 120W Docking Station (A7E36AA)
| LAN Aansluiting | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 4 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer | |
| LED-indicatoren |
| Aantal eSATA poorten | 1 |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 2 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 4 |
| Afmeting - Breedte | 27,05 cm |
| Afmeting - Diepte | 26 cm |
| Afmeting - Hoogte | 6,6 cm |
| Gewicht | 1.630 gram |
| SKU | A7E36AA, A7E36AA#ABA, A7E36AA#ABB, A7E36AA#ABU, A7E36AA#ABH | |
| EAN | 0886112465353, 0886112465285, 0886112465360, 5711045547010, 8861124653532 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 6 augustus 2012 |