HP 2740 Ultra-slim Expansion Base
| LAN Aansluiting | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 3 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Kleur | Zwart |
| LED-indicatoren |
| Aantal eSATA poorten | 1 |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 23 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,27 cm |
| Gewicht | 785 gram |
| SKU | WA995AA, WA995AA#ABA, WA995AA#ABB, WA995AA#ABU, 0885631518618 | |
| EAN | 0885631518618, 0723270121083, 0885631518632, 0885631518663, 0886111114702, 4053162044937, 5704327893752, 8856315186180 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 mei 2010 |