HP Thunderbolt Dock 280W G4 (4J0G4AA#ABB)
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Afmeting - Breedte | 9,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 6,8 cm |
| Gewicht | 760 gram |
| SKU | 4J0G4AA#ABB | |
| EAN | 0196068757953 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 25 augustus 2022 |