HP Thunderbolt Dock G2 120W
- Bekijk onze review
- Alle docking stations
-
Uitvoeringen
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 3 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 0 |
| Hostinterface | Thunderbolt 3 |
| Lengte hostkabel | 70 cm |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Maximale stroomleverantie aan host | 100 W |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer | |
| LED-indicatoren |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 3 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 2 poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3 poorten | 1 |
| Afmeting - Breedte | 9 cm |
| Afmeting - Diepte | 9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 800 gram |
| Maximale resolutie - 60 Hz, 1 scherm | 5120 x 2880 |
| Maximale resolutie - 60 Hz, 2 schermen | 3840 x 2160 / 3840 x 2160 |
| Maximale resolutie - 30 Hz, 1 scherm | 5120 x 2880 |
| SKU | 3YE87AA#ABB, 3YE87AA | |
| EAN | 0192545618854, 0192545618847, 5706998260970 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 juli 2018 |
Bezitters van een kleine en lichte laptop gaan tegenwoordig maar al te vaak gebukt onder een gebrek aan aansluitingen. We testen 24 dockjes en adapters die je verbindingsmogelijkheden verruimen.
2 januari 2019 05:59