HP USB-C/A Universal Dock G2 (5TW13AA)
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Afmeting - Breedte | 12,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 695 gram |
| SKU | 5TW13AA#ABB, 5TW13AA, 130280 | |
| EAN | 0193905208715, 0193905522323 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 augustus 2019 |