Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 (40ANY230EU)
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 2 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Hostinterface | Thunderbolt 3 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 2 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Afmeting - Breedte | 22 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 525 gram |
| SKU | 40ANY230EU | |
| EAN | 0193638285922 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 december 2019 |