Lenovo ThinkPad USB-C Dock Gen 2
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 17,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 325 gram |
| SKU | 40AS0090EU | |
| EAN | 0193124916453 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juli 2019 |