Adata HD330 Durable 2TB Red
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 8,89 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,27 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,62 cm |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Rood |
| SKU | AHD330-2TU31-CRD | |
| EAN | 4713218465511 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 juli 2018 |