Adata HD710M Pro 2TB Camouflage
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 9,85 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,35 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,15 cm |
| Gewicht | 270 gram |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | AHD710MP-2TU31-CCF | |
| EAN | 4713218464101 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 4 oktober 2018 |