Intenso Memory Case 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,06 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 16,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 165 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 6021560, BPSCPCS25408-6021560 | |
| EAN | 4034303014200, 5054484389699 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 september 2014 |