iStorage diskAshur Pro2 5TB Grey
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB | |
| USB interface | USB 3.1 (3.1 Gen 2) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,13 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.1 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 12,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 331 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | IS-DAP2-256-5000-C-G | |
| EAN | 5060220251885 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 januari 2018 |