LaCie Rugged SSD Pro 4TB Black
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| USB interface | USB 3.1 (3.1 Gen 2) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,18 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| USB interface | USB 3.1 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| Afmeting - Breedte | 6,49 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,79 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,7 cm |
| Gewicht | 100 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | STHZ4000800 | |
| EAN | 0763649161234, 3660619041008 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 februari 2022 |