Lenovo ThinkPad USB 3.0 Secure HDD 500GB Black
| Opgegeven capaciteit | 500 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,42 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,69 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,925 cm |
| Gewicht | 200 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 0A65619, S601RL9 | |
| EAN | 0886605859515, 8866058595156 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 maart 2017 |