Sandisk G-drive ArmorATD 5TB Grey
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Afmeting - Breedte | 13,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 350 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | SDPH81G-005T-GBA1D | |
| EAN | 0718037902685 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 oktober 2023 |