Sandisk G-Raid Mirror 24TB Grey
| Opgegeven capaciteit | 24.000 GB | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 24.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| RAID ondersteuning | |
| RAID 0 | |
| RAID 1 |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 21,01 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,31 cm |
| Afmeting - Hoogte | 10,31 cm |
| Gewicht | 3.070 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | SDPHH2H-024T-MBAAD | |
| EAN | 0718037898872 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 oktober 2023 |