Seagate Archive HDD Basic 1TB Silver
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,06 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,48 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11,7 cm |
| Gewicht | 170 gram |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STJL1000400, 3660619408245 | |
| EAN | 3660619408245, 0763649140741 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 december 2019 |