Seagate Expansion 5TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,09 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11,53 cm |
| Gewicht | 257 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STKM5000400, 3660619040261 | |
| EAN | 3660619040261, 0763649160497 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 juli 2021 |