Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 5TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,04 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 5.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,45 cm |
| Afmeting - Hoogte | 12,25 cm |
| Gewicht | 266 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | STKL5000400 | |
| EAN | 3660619040179, 0763649160404 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 juli 2021 |