Seagate FireCuda Marvel Spider-Man SE 2TB
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,07 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,45 cm |
| Afmeting - Hoogte | 12,25 cm |
| Gewicht | 167 gram |
| Kleur | Blauw |
| SKU | STKL2000417 | |
| EAN | 8719706043984 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 oktober 2022 |