Transcend StoreJet 25C3S 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,08 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 11,45 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,995 cm |
| Afmeting - Hoogte | 7,85 cm |
| Gewicht | 133 gram |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | TS1TSJ25C3S | |
| EAN | 0760557843078 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 februari 2019 |