Western Digital Elements Desktop 14TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 14.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,02 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 14.000 GB |
| Cache | 64 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 4,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 16,58 cm |
| Gewicht | 950 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBWLG0140HBK-EESN | |
| EAN | 0718037872971 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 november 2019 |