Western Digital Elements Portable 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| eSATA interface | ||
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,07 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 32 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,5 cm |
| Gewicht | 130 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBUZG0010BBK-EESN, WDBUZG0010BBK-WESN, WDBUZG0010BBK | |
| EAN | 0718037807607, 0190781325154, 0718037855448, 0785307932895 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 juni 2013 |