Western Digital Elements Portable SE 4TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| Cache | 32 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8,24 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 234 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBU6Y0040BBK-WESN, WD ELEMENTS WDBU6Y0040BBK-WESN | |
| EAN | 0718037855981, 5706998662811 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 juni 2017 |