Western Digital Elements Portable Special 500GB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 500 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,13 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,16 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,01 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 230 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBEPK5000ABK-WESN, 1413575 | |
| EAN | 0718037861777 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 januari 2018 |